Auktioner Evy Låås, träd med fåglar, litografi, signerad

Bilder Evy Låås, träd med fåglar, litografi, signerad

Evy Låås, träd med fåglar, litografi, signerad

Värdering: 300 SEK

Signerad och numrerad 64/460.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37