Auktioner Birger Stafås, vinterlandskap, olja på duk, signerad

Bilder Birger Stafås, vinterlandskap, olja på duk, signerad

Birger Stafås, vinterlandskap, olja på duk, signerad

Värdering: 400 SEK

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37