Auktioner Oidentifierad konstnär, sommarlandskap, olja på duk, signerad

Bilder Oidentifierad konstnär, sommarlandskap, olja på duk, signerad

Oidentifierad konstnär, sommarlandskap, olja på duk, signerad

Värdering: 300 SEK

Signerad Staffan.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37