Auktioner FÅTÖLJ stålrör 1900-talets andra hälft. Bruksslitage

Bilder FÅTÖLJ stålrör 1900-talets andra hälft. Bruksslitage

FÅTÖLJ stålrör 1900-talets andra hälft. Bruksslitage

175 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28