Bilder BYRÅ nyrenässans 18/1900-tal, vitmålad. H:113x 83x 51cm. bruksslitage, färgsläpp.
BYRÅ nyrenässans 18/1900-tal, vitmålad. H:113x 83x 51cm. bruksslitage, färgsläpp.
Värdering
2 000 SEK