Auktioner BYRÅ nyrenässans 18/1900-tal, vitmålad. H:113x 83x 51cm. bruksslitage, färgsläpp.

Bilder BYRÅ nyrenässans 18/1900-tal, vitmålad. H:113x 83x 51cm. bruksslitage, färgsläpp.

BYRÅ nyrenässans 18/1900-tal, vitmålad. H:113x 83x 51cm. bruksslitage, färgsläpp.

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28