Auktioner SIDOBORD art deco 1930-tal. H:54x 58x 42cm. slitage

Bilder SIDOBORD art deco 1930-tal. H:54x 58x 42cm. slitage

SIDOBORD art deco 1930-tal. H:54x 58x 42cm. slitage

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28