Auktioner SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.

Bilder SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.

SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28