Auktioner SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.
Bilder SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.
SKÅP, björk, Art deco, 1930-tal. H:136x 122x 47cm. Slitage, ställvis märken, bla på ovansidan.
Värdering
2 000 SEK