Auktioner SKÅP med hylla, jugend, 1900-talets början. H:103x 78x 51cm. Bruksslitage

Bilder SKÅP med hylla, jugend, 1900-talets början. H:103x 78x 51cm. Bruksslitage

SKÅP med hylla, jugend, 1900-talets början. H:103x 78x 51cm. Bruksslitage

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28