Auktioner Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 25/50, Gillöga. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x58 cm
Bilder Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 25/50, Gillöga. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x58 cm
Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 25/50, Gillöga. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x58 cm
text2
3 timmar
800 SEK