Auktioner Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 25/50, Gillöga. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x58 cm

Bilder Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 25/50, Gillöga. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x58 cm

Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 25/50, Gillöga. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x58 cm

250 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar