Auktioner Färglitografi Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 80/360. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Bilder Färglitografi Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 80/360. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Färglitografi Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 80/360. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
text2