Auktioner KARMSTOLAR ett par, jugend, 1900-talets början. Bruksslitage, sprickor förekommer.

Bilder KARMSTOLAR ett par, jugend, 1900-talets början. Bruksslitage, sprickor förekommer.

KARMSTOLAR ett par, jugend, 1900-talets början. Bruksslitage, sprickor förekommer.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28