Auktioner Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 22/25, daterad -43,12x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Bilder Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 22/25, daterad -43,12x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Färglitografi Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 22/25, daterad -43,12x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
text2
3 timmar
800 SEK