Bilder HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1950-tal
HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1950-tal
Ateljé Lyktan, stomme i mässing, märkt och numrerad 543, textilklädd skärm, höjd på bild ca 130 cm
200 SEK