Auktioner HYLLSYSTEM med skåp & lådor, 6 delar, 1900-talets andra hälft, H: 170x 270x 40cm (slitage, ranglig)
Bilder HYLLSYSTEM med skåp & lådor, 6 delar, 1900-talets andra hälft, H: 170x 270x 40cm (slitage, ranglig)
HYLLSYSTEM med skåp & lådor, 6 delar, 1900-talets andra hälft, H: 170x 270x 40cm (slitage, ranglig)
Värdering
2 000 SEK