Auktioner HYLLSYSTEM med skåp & lådor, 6 delar, 1900-talets andra hälft, H: 170x 270x 40cm (slitage, ranglig)

Bilder HYLLSYSTEM med skåp & lådor, 6 delar, 1900-talets andra hälft, H: 170x 270x 40cm (slitage, ranglig)

HYLLSYSTEM med skåp & lådor, 6 delar, 1900-talets andra hälft, H: 170x 270x 40cm (slitage, ranglig)

80 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona