Bilder GOLVUR, 1800-tal, senare renoveringar förekommer. H: 210cm (åldersslitage, färgsläpp)
GOLVUR, 1800-tal, senare renoveringar förekommer. H: 210cm (åldersslitage, färgsläpp)
Värdering
2 000 SEK