Auktioner GOLVUR, 1800-tal, senare renoveringar förekommer. H: 210cm (åldersslitage, färgsläpp)

Bilder GOLVUR, 1800-tal, senare renoveringar förekommer. H: 210cm (åldersslitage, färgsläpp)

GOLVUR, 1800-tal, senare renoveringar förekommer. H: 210cm (åldersslitage, färgsläpp)

325 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona