Auktioner SKÅP, 2 delar, 19/2000-tal, H: 178x 76x 48cm (bruksslitage)

Bilder SKÅP, 2 delar, 19/2000-tal, H: 178x 76x 48cm (bruksslitage)

SKÅP, 2 delar, 19/2000-tal, H: 178x 76x 48cm (bruksslitage)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona