Auktioner BYRÅ 4 lådig, fanerat i teak, 1900 talets mitt (bruksslitage, fläckar, fanerskador förekommer)
Bilder BYRÅ 4 lådig, fanerat i teak, 1900 talets mitt (bruksslitage, fläckar, fanerskador förekommer)
BYRÅ 4 lådig, fanerat i teak, 1900 talets mitt (bruksslitage, fläckar, fanerskador förekommer)
Värdering
2 000 SEK