Auktioner Keramik & Porslin Väggtallrikar 1 par Polen 1900-tal

Bilder Väggtallrikar 1 par Polen 1900-tal

Väggtallrikar 1 par Polen 1900-tal

1 timme 48 minuter

2026-01-25 17:00

300 SEK

Värdering: - SEK

motiv av polska prinsessor, förgylld kant, diameter 31

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

Norrbotten
Finland

150 SEK