Auktioner Oljemålning Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad
Bilder Oljemålning Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad
Oljemålning Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad
text2
3 timmar
800 SEK