Auktioner Oljemålning Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad

Bilder Oljemålning Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad

Oljemålning Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Komposition. Olja på pannå, 22x39, oramad

50 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar