Auktioner HYVELBÄNK, Sjöbergs, H: 82x 127x 66cm (slitage, skador)

Bilder HYVELBÄNK, Sjöbergs, H: 82x 127x 66cm (slitage, skador)

HYVELBÄNK, Sjöbergs, H: 82x 127x 66cm (slitage, skador)

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona