Auktioner SLAGBORD 1800 tal, H: 77x 119x 76cm + 2st slag: 66cm/st omonterat. (kraftigt slitage, skador förekommer, delar kan saknas)
Bilder SLAGBORD 1800 tal, H: 77x 119x 76cm + 2st slag: 66cm/st omonterat. (kraftigt slitage, skador förekommer, delar kan saknas)
SLAGBORD 1800 tal, H: 77x 119x 76cm + 2st slag: 66cm/st omonterat. (kraftigt slitage, skador förekommer, delar kan saknas)
Värdering
2 000 SEK