Auktioner SLAGBORD 1800 tal, H: 77x 119x 76cm + 2st slag: 66cm/st omonterat. (kraftigt slitage, skador förekommer, delar kan saknas)

Bilder SLAGBORD 1800 tal, H: 77x 119x 76cm + 2st slag: 66cm/st omonterat. (kraftigt slitage, skador förekommer, delar kan saknas)

SLAGBORD 1800 tal, H: 77x 119x 76cm + 2st slag: 66cm/st omonterat. (kraftigt slitage, skador förekommer, delar kan saknas)

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona