Bilder BYRÅ, 1800-tal, H: 84x 105x 45cm (bruksslitage, halva bakstycket saknas)
BYRÅ, 1800-tal, H: 84x 105x 45cm (bruksslitage, halva bakstycket saknas)
1 400 SEK