Auktioner BYRÅ, 1800-tal, H: 84x 105x 45cm (bruksslitage, halva bakstycket saknas)

Bilder BYRÅ, 1800-tal, H: 84x 105x 45cm (bruksslitage, halva bakstycket saknas)

BYRÅ, 1800-tal, H: 84x 105x 45cm (bruksslitage, halva bakstycket saknas)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona