Auktioner BYRÅ, tidigt 1900-tal, H: 100x 91x 46cm (slitage, fot lös)

Bilder BYRÅ, tidigt 1900-tal, H: 100x 91x 46cm (slitage, fot lös)

BYRÅ, tidigt 1900-tal, H: 100x 91x 46cm (slitage, fot lös)

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona