Auktioner RÖLAKAN, Ingegerd Silow, 140x197cm (slitage, skador längs kanterna förekommer)

Bilder RÖLAKAN, Ingegerd Silow, 140x197cm (slitage, skador längs kanterna förekommer)

RÖLAKAN, Ingegerd Silow, 140x197cm (slitage, skador längs kanterna förekommer)

70 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona