Auktioner FÅTÖLJER ett par, "Andorra" Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft. bruksslitage

Bilder FÅTÖLJER ett par, "Andorra" Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft. bruksslitage

FÅTÖLJER ett par, "Andorra" Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft. bruksslitage

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28