Bilder BYRÅ 4-lådig, bemålad, 1800-tal. H:88x 97x 48cm. slitage, bakstycke saknas.
BYRÅ 4-lådig, bemålad, 1800-tal. H:88x 97x 48cm. slitage, bakstycke saknas.
Värdering
2 000 SEK