Auktioner BYRÅ 4-lådig, bemålad, 1800-tal. H:88x 97x 48cm. slitage, bakstycke saknas.

Bilder BYRÅ 4-lådig, bemålad, 1800-tal. H:88x 97x 48cm. slitage, bakstycke saknas.

BYRÅ 4-lådig, bemålad, 1800-tal. H:88x 97x 48cm. slitage, bakstycke saknas.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28