Auktioner MATSALSGRUPP bord och stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. H: 74cm Dia: 110cm. Iläggsskivor: 37cm/st. slitage, märken, fläckar.

Bilder MATSALSGRUPP bord och stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. H: 74cm Dia: 110cm. Iläggsskivor: 37cm/st. slitage, märken, fläckar.

MATSALSGRUPP bord och stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. H: 74cm Dia: 110cm. Iläggsskivor: 37cm/st. slitage, märken, fläckar.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28