Auktioner MATSALSGRUPP bord och stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. H: 74cm Dia: 110cm. Iläggsskivor: 37cm/st. slitage, märken, fläckar.
Bilder MATSALSGRUPP bord och stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. H: 74cm Dia: 110cm. Iläggsskivor: 37cm/st. slitage, märken, fläckar.
MATSALSGRUPP bord och stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. H: 74cm Dia: 110cm. Iläggsskivor: 37cm/st. slitage, märken, fläckar.
Värdering
2 000 SEK