Auktioner KÖKSSOFFA 1900-talets andra hälft. Bredd: 165cm. slitage

Bilder KÖKSSOFFA 1900-talets andra hälft. Bredd: 165cm. slitage

KÖKSSOFFA 1900-talets andra hälft. Bredd: 165cm. slitage

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28