Auktioner SKRIVBORD metall/trä, 1900-talets andra hälft. H:75x 190x 80cm. bruksslitage

Bilder SKRIVBORD metall/trä, 1900-talets andra hälft. H:75x 190x 80cm. bruksslitage

SKRIVBORD metall/trä, 1900-talets andra hälft. H:75x 190x 80cm. bruksslitage

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28