Bilder SKRIVBORD metall/trä, 1900-talets andra hälft. H:75x 190x 80cm. bruksslitage
SKRIVBORD metall/trä, 1900-talets andra hälft. H:75x 190x 80cm. bruksslitage
1 400 SEK