Auktioner MATGRUPP, bord utfällbart samt 5st stolar, 1900-talets andra hälft. H:74x 90x 62cm bord ej utfällt. Bruksslitage, märken.

Bilder MATGRUPP, bord utfällbart samt 5st stolar, 1900-talets andra hälft. H:74x 90x 62cm bord ej utfällt. Bruksslitage, märken.

MATGRUPP, bord utfällbart samt 5st stolar, 1900-talets andra hälft. H:74x 90x 62cm bord ej utfällt. Bruksslitage, märken.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28