Auktioner MATGRUPP, bord utfällbart samt 5st stolar, 1900-talets andra hälft. H:74x 90x 62cm bord ej utfällt. Bruksslitage, märken.
Bilder MATGRUPP, bord utfällbart samt 5st stolar, 1900-talets andra hälft. H:74x 90x 62cm bord ej utfällt. Bruksslitage, märken.
MATGRUPP, bord utfällbart samt 5st stolar, 1900-talets andra hälft. H:74x 90x 62cm bord ej utfällt. Bruksslitage, märken.
1 400 SEK