Auktioner SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva

Bilder SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva

SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28