Auktioner SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva
Bilder SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva
SOFFBORD mässing och glas, 1900-talets andra hälft. H:52x 120x 70cm. mindre nagg på glasskiva
Värdering
2 000 SEK