Auktioner SIDOBORD 1900-talets andra hälft. H:60x 65x 45cm. bruksslitage

Bilder SIDOBORD 1900-talets andra hälft. H:60x 65x 45cm. bruksslitage

SIDOBORD 1900-talets andra hälft. H:60x 65x 45cm. bruksslitage

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28