Bilder BYRÅ fanerat i teak, 1900 talets mitt, väggmonteras. H:28x 75x 28cm (bruksslitage)
BYRÅ fanerat i teak, 1900 talets mitt, väggmonteras. H:28x 75x 28cm (bruksslitage)
Värdering
2 000 SEK