Auktioner BYRÅ fanerat i teak, 1900 talets mitt, väggmonteras. H:28x 75x 28cm (bruksslitage)

Bilder BYRÅ fanerat i teak, 1900 talets mitt, väggmonteras. H:28x 75x 28cm (bruksslitage)

BYRÅ fanerat i teak, 1900 talets mitt, väggmonteras. H:28x 75x 28cm (bruksslitage)

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona