Auktioner BYRÅ, 1900-tal, övre låda inredd, H: 97x 93x 45cm (bruksslitage)

Bilder BYRÅ, 1900-tal, övre låda inredd, H: 97x 93x 45cm (bruksslitage)

BYRÅ, 1900-tal, övre låda inredd, H: 97x 93x 45cm (bruksslitage)

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona