Auktioner Robert Högfeldt, "Sångförening", litografi

Bilder Robert Högfeldt, "Sångförening", litografi

Robert Högfeldt, "Sångförening", litografi

200 SEK

Värdering: 600 SEK

Signerad Robert Högfeldt och numrerad 34/50 cm.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37