Auktioner Jonas Nilsson, havsörn, litografi, signerad

Bilder Jonas Nilsson, havsörn, litografi, signerad

Jonas Nilsson, havsörn, litografi, signerad

Värdering: 1 000 SEK

Signerad Jonas Nilsson och numrerad 186/340.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

Värdering

400 SEK

600 SEK

450 SEK