Auktioner Sven-Göran Svensson "G-son", komposition med drake och prinsessa, olja på duk

Bilder Sven-Göran Svensson "G-son", komposition med drake och prinsessa, olja på duk

Sven-Göran Svensson "G-son", komposition med drake och prinsessa, olja på duk

Värdering: 400 SEK

Signerad G-G-SON.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

125 SEK