Auktioner Sven Erik Lund, skog med sjö, olja på duk

Bilder Sven Erik Lund, skog med sjö, olja på duk

Sven Erik Lund, skog med sjö, olja på duk

Värdering: 400 SEK

Signerad SE. Lund

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

Värdering

400 SEK

600 SEK

450 SEK