Auktioner Skulptur, stegrande häst, bemålad gips, signerad S Edberg, 1900-talets mitt

Bilder Skulptur, stegrande häst, bemålad gips, signerad S Edberg, 1900-talets mitt

Skulptur, stegrande häst, bemålad gips, signerad S Edberg, 1900-talets mitt

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

90 SEK

175 SEK