Auktioner Mekanisk apa, Lustige Urwald-Musik, i orginal förpackning, Tyskland

Bilder Mekanisk apa, Lustige Urwald-Musik, i orginal förpackning, Tyskland

Mekanisk apa, Lustige Urwald-Musik, i orginal förpackning, Tyskland

60 SEK

Värdering: - SEK

Testad Funktionerar.
höjd 21cm
Skador och slitage förekommer på förpackning

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

375 SEK

50 SEK

50 SEK