Bilder Mekanisk apa, Lustige Urwald-Musik, i orginal förpackning, Tyskland
Mekanisk apa, Lustige Urwald-Musik, i orginal förpackning, Tyskland
Testad Funktionerar.
höjd 21cm
Skador och slitage förekommer på förpackning