Auktioner Arthur Percy, "Vinranka" Gefle

Bilder Arthur Percy, "Vinranka" Gefle

Arthur Percy, "Vinranka" Gefle

0 SEK

Värdering: - SEK

3 st Djupa tallrikar, en något krackelerad.
2 st Mattarikar, en har ett mindre nagg

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

200 SEK

50 SEK