Auktioner Vapen & Militaria Luntlåsgevär Afrika 1800-tal

Bilder Luntlåsgevär Afrika 1800-tal

Luntlåsgevär Afrika 1800-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

längd 97 (åldersrelaterat slitage)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar