Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Kerstin Stenhammar, signerad, efter. Carl Gustav Pilo
Bilder Olja på duk, Kerstin Stenhammar, signerad, efter. Carl Gustav Pilo
Olja på duk, Kerstin Stenhammar, signerad, efter. Carl Gustav Pilo
27x35
tryck/närke
1 400 SEK