Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Kerstin Stenhammar, signerad, efter. Carl Gustav Pilo

Bilder Olja på duk, Kerstin Stenhammar, signerad, efter. Carl Gustav Pilo

Olja på duk, Kerstin Stenhammar, signerad, efter. Carl Gustav Pilo

Värdering: - SEK

27x35
tryck/närke

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007