Auktioner Keramik & Porslin Espressokoppar med fat Tyskland

Bilder Espressokoppar med fat Tyskland

Espressokoppar med fat Tyskland

0 SEK

Värdering: - SEK

5 stycken olikfärgade med förgylld kant, 6 stycken med förgylld dekor, 1900-talets mitt (11)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89