Auktioner Belysning Delar till ljuskronor

Bilder Delar till ljuskronor

Delar till ljuskronor

0 SEK

Värdering: - SEK

blått/turkos opalinglas, några etikettmärkta Murano Italien, proveniens: Neumans Antikhandel Stockholm (skador förekommer)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89