Bilder TAVLA Jörlin Engelbert, signerad & daterad 1944, olja på pannå. 103x61cm bildytans mått
TAVLA Jörlin Engelbert, signerad & daterad 1944, olja på pannå. 103x61cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK