Auktioner TAVLA Jörlin Engelbert, signerad & daterad 1944, olja på pannå. 103x61cm bildytans mått

Bilder TAVLA Jörlin Engelbert, signerad & daterad 1944, olja på pannå. 103x61cm bildytans mått

TAVLA Jörlin Engelbert, signerad & daterad 1944, olja på pannå. 103x61cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona