Bilder TAVLA Gustav Adon "Rödstjärt" signerad, olja på duk. 45x37cm bildytans mått
TAVLA Gustav Adon "Rödstjärt" signerad, olja på duk. 45x37cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK