Auktioner Olja på duk signerad Almrot . Kustlandskap

Bilder Olja på duk signerad Almrot . Kustlandskap

Olja på duk signerad Almrot . Kustlandskap

1 timme 40 minuter

2026-01-25 20:07

0 SEK

Värdering: - SEK

Mäter 49 x 45 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

200 SEK

50 SEK