Auktioner Övrigt Sven Reinhold Westman, "Konditoriflickan", olja på pannå, signerad och daterad Filipstad 1954

Bilder Sven Reinhold Westman, "Konditoriflickan", olja på pannå, signerad och daterad Filipstad 1954

Sven Reinhold Westman, "Konditoriflickan", olja på pannå, signerad och daterad Filipstad 1954

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

400 SEK