Bilder Sven Reinhold Westman, "Konditoriflickan", olja på pannå, signerad och daterad Filipstad 1954
Sven Reinhold Westman, "Konditoriflickan", olja på pannå, signerad och daterad Filipstad 1954
Värdering
500 SEK