Auktioner STOLAR ett par, Göran Malmvall, Svensk fur, furu, 1900-talets andra hälft. Bruksslitage

Bilder STOLAR ett par, Göran Malmvall, Svensk fur, furu, 1900-talets andra hälft. Bruksslitage

STOLAR ett par, Göran Malmvall, Svensk fur, furu, 1900-talets andra hälft. Bruksslitage

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

400 SEK