Bilder STOLAR ett par, Göran Malmvall, Svensk fur, furu, 1900-talets andra hälft. Bruksslitage
STOLAR ett par, Göran Malmvall, Svensk fur, furu, 1900-talets andra hälft. Bruksslitage
Värdering
500 SEK